Bļugeram labākais lietderības koeficients starp “Penguins” uzbrucējiem pret “Rangers” (VIDEO)

30/03/2022 08:20
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 2:3 atzina Ņujorkas “Rangers” pārākumu, kas izcīnīja trešo panākumu pēc kārtas.

Bļugers uz ledus pavadīja 10 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, bet izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, kā arī iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1, kas bija dalīti labākais starp “Penguins” uzbrucējiem.

Mača pirmajā periodā vārtus guva tikai “Penguins”, kad vienību vadībā 15. minūtē izvirzīja Braiens Boils. Tikmēr otrajā trešdaļā divus vārtus iemeta “Rangers”, pateicoties Frenka Vatrano un Breidana Šnaidera veiksmīgajām darbībām.

Noslēdzošajās 20 minūtēs skaitlisko vairākumu realizēja Ņujorkas komandas spēlētājs Kriss Kreiders, kas palielināja “Rangers” pārsvaru līdz 3:1. Savukārt perioda vidū vienus vārtus “Penguins” atguva Sidnijs Krosbijs, tomēr turpinājumā izlīdzinājumu neizdevās panākt.