Bļugeram lielākais spēles laiks starp uzbrucējiem “Penguins” zaudējumā (VIDEO)

20/10/2021 06:55
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 1:2 pēcspēles metienu sērijā atzina Dalasas “Stars” hokejistu pārākumu.

Bļugers uz ledus pavadīja 20 minūtes un 23 sekundes, kas bija visilgāk no visiem Pitsburgas vienības uzbrucējiem. Tāpat latvietis izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 45% iemetienus, iekrājot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Mača pirmā perioda pašā izskaņā “Stars” vadībā izvirzīja austriešu uzbrucējs Mihaels Rafls. Otrajā trešdaļā izlīdzinājumu panāca “Penguins” hokejists Džons Marino, bet turpinājumā pamatlaikā vienībām neizdevās gūt vārtus. Vārtsargi netika pārspēti arī papildlaikā, bet pēcspēles metienu sērijā izšķirošo bullīti “Stars” labā realizēja Aleksandrs Radulovs.

Jāpiemin, ka “Penguins” joprojām spēlē bez savām lielākajām zvaigznēm Sidnija Krosbija un Jevgēņija Malkina. Krosbijs nepiedalīsies pirmajos mačos, jo patlaban atgūstas no plaukstas operācijas, savukārt Malkins ievietots ilgtermiņa savainoto hokejistu sarakstā.