Bļugeram lielākais spēles laiks starp uzbrucējiem pret “Flyers” (VIDEO)

06/03/2021 22:41
Teodors Bļugers

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:3 pārspēja Filadelfijas “Flyers”, revanšējoties par iepriekšējā spēlē piedzīvoto zaudējumu.

Latvietis laukumā bija 19 minūtes un 14 sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks komandā starp uzbrucējiem un trešais starp visiem hokejistiem. Šajā laikā latvietis izpildīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja 46% iemetienu, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā periodā septītajā minūtē spēles rezultātu atklāja “Flyers”, kad izcēlās Treviss Koneknijs, bet pēc laika vairākumu realizēja Jevgēņijs Malkins, asistējot Sidnijam Krosbijam un Džeikam Gencelam. Perioda izskaņā vēlreiz vairākumā precīzi bija “Penguins” šoreiz atzīmējoties Braienam Rastam, otrās rezultatīvās piespēles mačā nopelnot Krosbijam un Gencelam.

Otrā trešdaļa iesākās ar vārtu guvumu vairākumā. Šoreiz to izdarīja “Flyers” hokejists Kevins Heiss, bet perioda vidū jau vadībā Filadelfijas vienību izvirzīja Šeins Gostisbere. Savukārt trešdaļas priekšpēdējā minūtē izlīdzinājumu panāca Zeks Astons-Rīzs. Noslēdzošajās 20 minūtēs “Penguins” uzbrucējam Džaredam Makkenam izdevās gūt komandas ceturtos vārtus, nosakot mača gala rezultātu.

Tikmēr Bufalo “Sabres”, kas šosezon spēlē bez savainotā Zemgus Girgensona, viesos ar 2:5 (1:0, 0:4, 1:1) piekāpās Ņujorkas “Islanders”.  Vārtus un rezultatīvu piespēli Ņujorkas komandā nopelnīja Metjū Barzals un Skots Mejfīlds, bet “Sabres” rindās precīzi meta Džeikobs Braisons un Sems Reinharts.

Sestdien spēli aizvadīs arī Kolumbusas “Blue Jackets”, kurai savainojuma dēļ aizvien nevar palīdzēt vārtsargs Elvis Merzļikins. Kolumbusas vienība tiksies ar Dalasas “Stars”, bet Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” spēkosies ar Vegasas “Golden Knights”. “Penguins” ar 27 puntkiem 23 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem piekto vietu, bet “Sabres” ar 15 punktiem 22 mačos ieņem pēdējo jeb astoto pozīciju. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.