Bļugeram liels spēles laiks un kautiņš, Krosbijs izrauj uzvaru pār “Flyers”

01/02/2020 08:39

Latvijas izlases hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” aizvadītajā naktī ar 4:3 papildlaikā savu skatītāju priekšā uzveica Filadelfijas “Flyers” hokejistus.

25 gadus vecais Teodors Bļugers darbojās komandas trešajā uzbrucēju trijniekā kopā ar ierastajiem partneriem Brendonu Tanevu un Zeku Astonu-Rīdu. Bļugers laukumā pavadīja 18:41 minūtes (3:41 mazākumā), pa vārtiem nemeta, izdarīja divus spēka paņēmienus, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Bļugeram bija piektais lielākais spēles laiks starp “pingvīnu” uzbrucējiem. Par viņu vairāk spēlēja tikai vadošie uzbrucēji Sidnijs Krosbijs, Jevģenijs Malkins, Patriks Hornkvists un Brendons Rasts.

Cīņas trešajā periodā Bļugers saķērās ar “Flyers” komandas uzbrucēju Nikolu Obu Kimelu, abiem nogāžoties uz ledus, un paķerot līdzi arī spēles arbitru. Par brīnumu, abiem karstgalvjiem netika piemērotas soda minūtes.

Šajā sezonā Bļugers aizvadījis 51 spēli, izceļoties ar septiņiem vārtu guvumiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Uzvaru pār “Flyers” papildlaikā atnesa precīzs Krosbija metiens. Kanādiešu zvaigzne šajā spēlē vārtu guvumam pievienoja arī divas rezultatīvas piespēles. Malkins izcēlās ar vārtiem un divas reizes asistēja, bet vēl pa ripai iemeta Kriss Letangs un Brendons Rasts.

Rīt 19.30 pēc Latvijas laika “Penguins” izbraukumā tiksies ar Vašingtonas “Capitals”.