Bļugeram liels spēles laiks mazākumā, “Penguins” zaudē tiešajiem konkurentiem (VIDEO)

10/03/2019 08:35

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt zaudējumu pret vienu no savām tiešajām konkurentēm viesos piedzīvoja Pitsburgas “Penguins”, ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) atzīstot Kolumbusas “Blue Jackets” pārākumu.

“Pingvīnu” rindās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers darbojās ceturtajā maiņā un sev atvēlētajās 9:30 minūtēs, no kurām 2:37 bija skaitliskajā mazākumā, izpildīja vienu metienu pa vārtiem un uzvarēja visos iemetienos, kuros piedalījās.

24 gadus vecais Bļugers savā pirmajā sezonā NHL līdz šim 14 spēlēs sakrājis četrus (3+1) rezultativitātes punktus, septiņas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Vienīgos vārtus “Penguins” sastāvā šonakt spēles otrā perioda septītajā minūtē guva Zaks Astons-Rīss, tobrīd panākot rezultātu 1:2. Cerības uz uzvaru Pitsburgas klubs saglabāja līdz pat pamatlaika pēdējām minūtēm, kad 3:1 mājinieku labā panāca dānis Olivers Bjorkstrands, bet nepilnas divas minūtes pirms finālsirēnas ripu jau tukšos “Penguins” vārtos raidīja Kems Atkinsons, kuram šajā mačā kopumā 2+1.

Ar 81 punktu 68 spēlēs “Penguins” Austrumu konferences kopvērtējumā saglabā septīto pozīciju, tomēr pārsvars pār vienu vietu zemāk esošo “Blue Jackets” ir vairs tikai divi punkti. Iespēja nedaudz atrauties no konkurentiem Pitsburgas klubam būs jau naktī uz pirmdienu, kad pie “pingvīniem” ciemosies līgas vicelīdere Bostonas “Bruins”.