Bļugeram liels spēles laiks, “Penguins” ceturto reizi šosezon apspēlē “Islanders” (VIDEO)

28/02/2021 08:58
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas “Penguins” papildlaikā ar 4:3 apspēlēja Ņujorkas “Islanders”.

Bļugers viņam atvēlētajās 17 minūtēs un 12 sekundēs pa vārtiem nemeta, izdarot divus spēka paņēmienus un bloķējot vienu pretinieku metienu. Tāpat Latvijas izlases uzbrucējs uzvarēja 40% no iemetieniem, maču noslēdzot ar neitrālu lietderību.

Mača gaitā “Penguins” nonāca iedzinējos pēc Broka Nelsona un Metjū Barzala vārtu guvumiem. Otrajā periodā Pitsburga pēc Sidnija Krosbija un Krista Letanga precīziem metieniem panāca 2:2. Džošs Beilijs otro reizi izvirzīja “Islanders” vadībā, uz ko “Penguins” atbildēja ar Džareda Makkena vārtiem, pamatlaikam noslēdzoties ar 3:3. Uzvaras vārtus 26 sekundes pirms papildlaika beigām guva Letangs, kuram šajā spēlē 2+1.

Pitsburgai tas bija 11. panākums 19 spēlēs, kas pašlaik ļauj “Penguins” ieņemt piekto pozīciju Austrumu divīzijā. Komandas kontā ir 23 punkti, kamēr “Islanders” – 24.

Piecos mačos pret “Islanders” šosezon Bļugera pārstāvētā vienība tikusi pie četrām uzvarām. Jau gaidāmajā naktī plkst. 00:00 pēc Latvijas laika abas komandas tiksies sesto reizi.