Bļugeram liels spēles laiks, “Penguins” cieš trešo zaudējumu pēc kārtas (VIDEO)

20/03/2019 08:02

Naktī uz trešdienu Nacionālājā hokeja līgā (NHL) latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” viesos pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) piekāpās Karolīnas “Hurricanes”.

Bļugers šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem, diviem bloķētiem metieniem un 57% uzvarētiem iemetieniem. Tāpat latvietis minūti un 27 sekundes uzspēlēja skaitliskajā mazākumā.

Mača pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrā perioda vidū Broks Makgins un Džeiks Gencels nepilnas minūtes laikā apmainījās ar vārtu guvumiem – 1:1.

Trešajā periodā nepilnas piecas minūtēs pirms pamatlaika beigām Kriss Letangs izvirzīja vadībā pitsburgiešus, taču spēles pēdējā noegriežņa 18. minūtē Džastins Viljamss izrāva neizšķirtu mājiniekiem. Vēlāk pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās “Hurricanes” hokejisti.

“Penguins” komandai šis bija jau trešais zaudējums pēc kārtas, bet Karolīnas vienībai ceturtā uzvara pēdējos piecos mačos.

Latviešu uzbrucējs savā NHL debijas sezonā līdz šim piedalījies 20 spēlēs un guvis četrus vārtus, izpildījis trīs rezultatīvas piespēles, nopelnījis deviņas soda minūtes un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +5.

Nākamo spēli Pitsburgas komanda aizvadīs 22. martā, kad viesosies pie vienas no Rietumu konferences līderēm Nešvilas “Predators”.