Bļugeram liels spēles laiks un rezultatīva piespēle “Penguins” neveiksmē; Merzļikinam zaudējums

23/09/2019 07:52

Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers aizvadītajā naktī izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” pārbaudes spēlē ar 2:3 papildlaikā piekāpās Detroitas “Red Wings” hokejistiem.

Bļugers spēlēja komandas pirmajā uzbrucēju trijniekā, uz ledus pavadot 21:35 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bet spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Latvijas izlases uzbrucējs izcēlās rezultatīvu piespēli komandas pirmajā vārtu guvumā.

Tikmēr citā spēlē Merzļikina pārstāvēta Kolumbusas “Blue Jackets” viesos ar rezultātu 3:5 (1:1, 1:2, 1:2) piekāpās Sentluisas “Blues”.

Merzļikins laukumā pavadīja 57 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā ielaida piecas ripas. Kopumā spēlētājs tika galā ar 29 no 34 pretinieku metieniem, spēlē atvairot 85,3% metienu. Pirmos vārtus hokejists ielaida pirmā perioda otrajā pusē, bet otrās trešdaļas sākumā Alekss Pjetrandželo guva jau otros mājinieku vārtus, panākot 2:2. Otrā perioda izskaņā Merzļikins netika galā ar vēl vienu metienu, bet trešajā trešdaļā viņš tika pārspēts vēl divas reizes.

Jau ziņots, ka no “Blue Jackets” treniņnometnes uz Amerikas hokeja līgu (AHL) nosūtīs otrs Latvijas vārtsargs Matīss Kivlenieks. Tāpat uz AHL nosūtīti arī Kristofers Bindulis, Ņikita Jevpalovs un Rodrigo Ābols.

Pirmdien laukumā dosies arī Otavas “Senators” un Toronto “Maple Leafs”, kuru rindās attiecīgi ir Rūdolfs Balcers un Kristiāns Rubīns, tomēr pagaidām gan vēl nav zināms vai abi hokejisti tiks iekļauti vienību sastāvos.