Bļugeram liels spēles laiks un veiksmīgs sniegums iemetienos, “Penguins” iemet sešas ripas “Kraken” vārtos (VIDEO)

07/12/2021 07:45
Teodors Bļugers pret Sietlas Kraken

Šorīt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 6:1 sagrāva līgas debitanti Sietlas “Kraken”.

Pitsburga spēli uzsāka jaudīgi, jau otrajā minūtē rezultātu atklājot Džefam Kārteram. Trīs minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs, savukārt vēl pēc 25 sekundēm Dentons Heinens panāca jau 3:0.

Otrajā periodā viens no “Kraken” uzbrukuma līderiem Džordans Eberle samazināja deficītu līdz 3:1, tomēr līdz pārtraukumam rezultāts bija jau 5:1, vārtus gūstot Džeikam Gencelam un Kārteram. Savukārt noslēdzošajā trešdaļā punktu pielika Gencels, kuram tie bija otrie vārti spēlē un 15. – šosezon.

Bļugers laukumā pavadīja 18 minūtes un 24 sekundes, kas ir lielākais spēles laiks starp uzbrucējiem, no tām 32 sekundes mazākumā. Latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī uzvarēja 63% no iemetieniem. Šosezon Teodors guvis sešus vārtus un atdevis četras piespēles.

Ar 12 panākumiem un 29 sakrātiem punktiem 25 mačos “Penguins” ieņem ceturto vietu Metropolitēna divīzijā. Nākamo spēli komanda aizvadīs naktī uz 11. decembri plkst. 2:00 pret Vašingtonas “Capitals”.