Bļugeram “mīnuss”, Pitsburga turpina dominanci un uzvaru sēriju pagarina līdz desmit mačiem (VIDEO)

07/01/2022 07:23
Pitsburgas Penguins

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 6:2 sagrāva Filadelfijas “Flyers”.

Pingvīni aizvadīja veiksmīgu starta nogriezni, jo pirmajā periodā komandai četru minūšu laikā izdevās iemest trīs vārtus. Otrajā periodā Kems Atkinsons samazināja deficītu līdz 3:1, savukārt trešajā trešdaļā “Penguins” sanāca vēl viens jaudīgs nogrieznis ar trīs vārtiem trīs minūtēs, tajā skaitā vienu golu, spēlējot mazākumā. Pēdējo vārdu gan pateica Filadelfija, septiņas minūtes pirms beigu sirēnas vārtus gūstot Oskaram Lindblomam.

Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un vienu piespēli izcēlās Braiens Rasts, divi goli arī Džeika Gencela kontā, savukārt aizsargam Krisam Letangam trīs piespēles.

Bļugers laukumā pavadīja 15 minūtes un 52 sekundes, no tām gandrīz divas minūtes mazākumā. Latvietis izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, vienu reizi stājās ripas ceļā, kā arī vienu reizi tika noraidīts no laukuma. 32 mačos latviešu uzbrucējam septiņi vārti un sešas piespēles.

Pitsburgas klubam tas bija desmitais panākums pēc kārtas, pašlaik tā ir garākā sērija līgā. Ar 20 panākumiem 33 mačos “Penguins” ieņem ceturto pozīciju Metropolitēna divīzijā. Nākamo spēli komanda aizvadīs rītdien, 8. janvārī plkst. 21:00 pēc Latvijas laika pret Dalasas “Stars”.