Bļugeram negatīvs lietderības koeficients komandas uzvarā (VIDEO)

13/03/2023 07:28
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Vegasas “Golden Knights” ar rezultātu 5:3 apspēlēja Sentluisas “Blues”, svinot trešo panākumu pēc kārtas.

Bļugers šoreiz laukumā pavadīja 11 minūtes un 31 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar 29% uzvarētu iemetienu, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirmajā periodā abas komandas spēja gūt pa vieniem vārtiem. “Golden Knights” sastāvā izcēlās Viljams Karlsons, bet “Blues” skaitlisko vairākumu realizēja Jakubs Vrana. Otrā trešdaļa iesākās ar diviem ātriem Vegasas komandas vārtiem, kad 130 sekunžu laikā izcēlās Džonatans Marčeso un Maiks Amadio. Vēl gan “Blues” vienus vārtus spēja atgūt, kad to izdarīja Džordans Kirū.

Noslēdzošās pamatlaika 20 minūtes iesākās ar to, ka “Blues” panāca izlīdzinājumu uz rezultāta tablo. Ripu “Golden Knights” vārtos iemeta Tailers Pitliks. Neizšķirts gan nebija ilgi, jo jau pēc mazāk kā divām minūtēm Vegasas kluba ceturto golu mačā guva Pāvels Dorofejevs. Savukārt septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām ripu jau tukšos “Blues” vārtos raidīja Alekss Petrandželo.