Bļugeram negatīvs lietderības koeficients, “Penguins” pārtrauc 10 uzvaru sēriju

08/01/2022 23:36
Teodors Bļugers

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 2:3 piekāpās Dalasas “Stars” komandai, pārtraucot 10 uzvaru sēriju.

Bļugers šoreiz laukumā pavadīja 16 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja piecus no 12 iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirmā perioda septītajā minūtē 25 sekunžu laikā “Penguins” guva divus vārtus. Pirmais to izdarīja aizsargs Braiens Dumulins, bet pēc tam precīzs bija somu uzbrucējs Kasperi Kapanens. Otrās trešdaļas otrajā pusē “Stars” labā pirmo vārtus iemeta Deniss Gurianovs.

Tikmēr trešajā periodā piecas minūtes un vienu sekundi līdz pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca “Stars” veterāns Džo Pavelskis, bet jau pēc minūtes un 15 sekundēm Dalasas vienību vadībā izvirzīja Rūps Hincs, kas arī nodrošināja “Stars” uzvaru šajā duelī.

Pitsburgas klubs līdz ar šo neveiksmi pārtrauca savu 10 uzvaru sēriju. Ar 20 panākumiem 34 mačos “Penguins” ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, bet “Stars” ar 17 uzvarām 31 spēlē atrodas 12. pozīcijā Rietumos.