Bļugeram negatīvs lietderības koeficients “Penguins” zaudējumā (VIDEO)

30/11/2021 08:22
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 1:2 piekāpās Kalgari “Flames” hokejistiem.

Bļugers nospēlēja 16 minūtes un četras sekundes, kuru laikā atzīmējās ar vienu bloķētu metienu, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -1. Uzbrucējs nepavadīja laukumā ne vienu sekundi mazākumā, jo Pitsburgas vienība ne reizi šajā mačā nepalika ar viena spēlētāja deficītu.

Dueļa pamatlaikā var vārtu guvumu pirmie atzīmējās “Flames”, kad otrā periodā vidū izcēlās kanādiešu uzbrucējs Milans Lučičs. Tikmēr izlīdzinājumu Bļugera pārstāvētajai “Penguins” izdevās panākt vien trešās trešdaļas otrajā pusē, kad skaitliskajā vairākumā jau pēc septiņām sekundēm precīzs bija Džeiks Gencels.

Uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks, kurā abas komandas nespēja raidīt ripu pretinieku vārtos. Arī bullīšu sērija izvērtās visai gara, jo tā noslēdzās tikai septītajā kārtā, kad veiksmīgs bija “Flames” zviedru hokejists Mikaels Baklunds. “Penguins” piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.