Bļugeram neierasti mazs spēles laiks, Balcers bez punktiem “Sharks” zaudējumā (VIDEO)

27/04/2022 08:40
Pitsburgas Penguins

Aizvadītajā naktī zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačos piedzīvojuši divi latviešu uzbrucēju pārstāvētie klubi.

Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” kapitulēja spēlē pret Edmontonas “Oilers” ar 1:5. Pretinieku komandā ar četriem (1+3) punktiem izcēlās Konors Makdeivids, savukārt pingvīnu vienīgos vārtus guva Džefs Kārters.

Latvietis laukumā pavadīja deviņas minūtes un 15 sekundes, kas ir viņa mazākais spēles laiks šosezon, ja neskaita maču pret Vinipegas “Jets”, kurā viņš nospēlēja nedaudz vairāk par vienu minūti un guva savainojumu. Bļugers izdarīja vienu metienu pa vārtiem, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderību -1.

Tikmēr Rūdolfs Balcers un Sanhosē “Sharks” ar 2:5 atzina Anahaimas “Ducks” pārākumu. Liepājnieks nospēlēja 14 minūtes un 48 sekundes, viņa kontā viens spēka paņēmiens un viens bloķēts metiens.