Bļugeram otrie vārti šosezon AHL, Balcers pārtrauc rezultatīvo sēriju (VIDEO)

20/10/2018 09:45

Ar saviem otrajiem vārtiem Amerikas Hokeja līgā (AHL) šosezon izcēlies Teodors Bļugers, palīdzot Vilksberijas/Skrentonas “Penguins” izbraukumā ar rezultātu 5:4 pārspēt Līhaijvalijas “Phantoms”.

Latviešu uzbrucējs ar precīzo metienu izcēlās trešā perioda septītajā minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu un tobrīd panākot izlīdzinājumu 4:4. Uzvaru nesošos vārtus “Penguins” labā 63 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Garets Vilsons. Bļugers šonakt kopumā izpildīja trīs metienus pa vārtiem un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bez rezultativitātes punktiem pirmo reizi pēdējo četros mačos palicis Rūdolfs Balcers, bet viņa pārstāvētā Belevillas “Senators” savā laukumā atzina Hārtfordas “Wolf Pack” pārākumu – 3:4. Šosezon sešus punktus (4+2) sakrājušais uzbrucējs Balcers trīs reizes meta pa viesu vārtiem, maču noslēdzot ar lietderības koeficientu -1.

Zaudējumu piedzīvojusi arī Ņikitas Jevpalova Lavālas “Rockets”, mājās ar 3:5 piekāpjoties Springfīldas “Thunderbirds”. Latviešu uzbrucējs izpildīja divus metienus par mājinieku cietoksni, taču ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, turklāt spēli pabeidza negatīvu lietderību -2.

Šosezon laukumā vēl nav devies vārtsargs Matīss Kivlenieks, kurš arī šonakt palika Klīvlendas “Monsters” rezervē komandas uzvarā izbraukumā pār Jutikas “Comets” – 4:3. Kivlenieka konkurents par vietu “Monsters” pamatsastāvā Žans-Fransuā Berubs tika galā ar 32 “Comets” hokejistu metieniem.

Laukumā šonakt neizgāja arī aizsargs Kristofers Bindulis, bet viņa pārstāvētā Hēršijas “Bears” viesos ar 3:4 pēcspēles soda metienu sērijā piekāpās Šarlotes “Checkers” vienībai.

Tikmēr ECHL turnīrā trešo panākumu piecos mačos guvusi Kristiana Rubīna Ņūfaundlendas “Growlers”, viesos ar 4:1 pārspējot Mančestras “Monarchs”. Latviešu aizsarga rēķinā četri metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients -1.