Bļugeram piespēle “Penguins” uzvarā, Kivlenieks atgriežas “Monsters” vārtos

29/11/2018 09:20

Amerikas Hokeja līgā (AHL) šonakt piecu zaudējumu sēriju pārtraukt izdevās Teodora Bļugera pārstāvētajai Vilksberijas/Skrentonas “Penguins”, savukārt Klīvlendas “Monsters” vārtos atkal stājās Matīss Kivlenieks.

Bļugera “Penguins” cīņā pret cita latvieša Kristofera Binduļa pārstāvēto Hēršijas “Bears” vadībā izvirzījās pirmā perioda astotajā minūtē, kad precīzs metiens padevās Tomasam Dipauli, kurš deviņas minūtes vēlāk pēc Bļugera piespēles arī dubultoja pārsvaru. “Penguins” otrajā trešdaļā ieguva arī trīs vārtu pārsvaru, bet goda vārtus guva un vienlaikus mača gala rezultātu mājinieki “Bears” uzstādīja noslēdzošā perioda ievadā – 1:3.

Uzbrucējs Bļugers šonakt darbojās “Penguins” pirmajā maiņā un nopelnīja savu sezonas 15. (6+9) rezultativitātes punktus. Latvieša rēķinā arī divi metieni pa vārtiem, četras soda minūtes un pozitīvs +/- koeficients +1. Tikmēr aizsargs Bindulis statistikas ailēs šajā mačā neatzīmējās.

Savstarpējo maču šonakt aizvadīja arī Ņikitas Jevpalova un Rūdolfa Balcera pārstāvētās komandas. Lavālas “Rocket” un Belevillas “Senantors” duelī pārāka bija Jevpalova “Rocket”, kas guva minimālu panākumu ar 2:1 un pārtrauca piecu zaudējumu sēriju. Nedz Jevpalovs (šosezon 3+1), nedz Balcers (7+6) savu sezonas punktu ražu papildināt nespēja.

Citā spēlē ar zaudējumu laukumā atgriezies vārtsargs Matīss Kivlenieks, kurš neglāba Klīvlendas “Monsters” no zaudējuma savā laukumā pagarinājumā pret AHL čempioni Toronto “Marlies” 4:5. Kivlenieks atvairīja 28 no pretinieku izpildītajiem 33 metieniem. Kopumā šosezon aizvadītajos sešos mačos Matīss caurmērā atvairījis 87,5% raidījumu un vidēji katrā spēlē ielaidis 3,43 ripas.