Bļugeram pozitīvs lietderības koeficients zaudējumā, Girgensons un “Sabres” tiek pie uzvaras (VIDEO)

28/09/2022 08:23
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinājās pirmssezonas pārbaudes spēles. Vienā no tām Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 2:6 piekāpās Detroitas “Red Wings”. Otrs latvietis Raivis Ansons šoreiz nebija “Penguins” pieteikumā.

Bļugers uz ledus pavadīja 13 minūtes un 34 sekundes, minūti un sešas sekundes nospēlējot mazākumā, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 17% iemetienu, kā arī iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Penguins” vienības labā ar vārtu guvumu izcēlās Braiens Rasts un Broks Makgins, savukārt uzvarētājiem divreiz precīzs bija čehs Dominiks Kubaliks, bet pa reizei atzīmējās Stīvens Kempfers, Elmers Soderbloms, Tailers Specija un Filips Zadina.

Tikmēr citā mačā Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 2:1 spēja apspēlēt Filadelfijas “Flyers” hokejistus. Latvietis nospēlēja 11 minūtes un 12 sekundes, 52 sekundes pavadot mazākumu, kuru laikā iekrāja vienu spēka paņēmienu, vienu bloķētu metienu, 25% uzvarētu iemetienu, kā arī divas soda minūtes. “Sabres” rindās abus vārtus iemeta Brendons Biro, bet “Flyers” labā veiksmīgs bija Traviss Koneknijs.