Bļugers novāc punktu ražu un demonstrē lielisku sniegumu “Penguins” uzvarā (VIDEO)

11/01/2020 07:02

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) lielisku spēli aizvadīja latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš palīdzēja Pitsburgas “Penguins” ar 4:3 uzveikt Kolorādo “Avalanche”.

Bļugers spēlēja 20 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli. Latvietis guva komandas pirmos vārtus otrajā periodā, panākot 1:1, bet piespēli atdeva Džereda Makana vārtu guvumā (4:3) papildlaikā, kas bija uzvaru nesošais gols.

Vēl Bļugers izdarīja piecus metienus pa vārtiem, kas bija visvairāk starp “Pens” hokejistiem, veica trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu. Latvietis uzvarēja 67% iemetienu, mazākumā spēlēja 2:51 minūtes, kā arī maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Penguins” sastāvā bez Bļugera un Makana vārtus guva Braiens Rasts un Jevgēņijs Malkins, bet “Avalanche” rindās precīzi bija Natans Makinons, Gabriels Landeskogs un Mets Kalverts.

Bļugers šosezon 44 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles. Latvietim vidēji arī pozitīvs lietderības koeficients +1.

Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs 13. janvārī plkst. 1:00 pēc Latvijas laika viesos pret Arizonas “Coyotes”.