Bļugeram rezultatīva piespēle pagarinājumā “Penguins” vienības uzvarētā AHL spēlē

11/02/2017 13:59

Ņujorka (ASV), 11.febr., LETA. Latvijas hokejists Teodors Bļugers piektdien ar rezultatīvu piespēli piedalījās Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komandas uzvaras vārtu guvumā Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē.

“Penguins” mājās ar 4:3 (0:1, 2:0, 1:2, 1:0) uzvarēja Hēršijas “Bears” vienību.

Cīņas gaitā “Penguins” divas reizes bija iedzinējos, trešā perioda vidū zaudējot ar 2:3. Tomēr četras minūtes pirms pamatlaika beigām Toms Kostopuloss panāca izlīdzinājumu, bet papildlaika trešajā minūtē Kevins Porters, kuram asistēja Bļugers, mājiniekiem izrāva uzvaru.

Bļugers šajā mačā reizi meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, noteikumus pārkāpot otrā perioda sākumā, kā arī maču noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

“Penguins” izcīnīja sesto uzvaru pēdējos astoņos mačos, bet Bļugers pie rezultativitātes punkta tika pēc divu spēļu pārtraukuma.

Šosezon uzbrucējs AHL čempionātā 27 mačos iemetis piecus vārtus, veicis 11 rezultatīvas piespēles un nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu +15.

Tikmēr citā spēlē Sirakjūsas “Crunch” mājās ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) zaudēja Bingemtonas “Senators” komandai, taču Kristers Gudļevskis mājinieku vārtus nesargāja, paliekot rezervē.

“Crunch” vārtu drošība tika uzticēta latvieša konkurentam Edamam Vilkokam, kurš atvairīja 19 no 22 metieniem.

Gudļevskis šosezon AHL čempionātā 23 spēlēs ielaidis vidēji 2,73 ripas, atvairot 88,7% pretinieku metienu, taču latvietis ir zaudējis pirmā vārtsarga vietu komandā.

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā Atlantijas divīzijas un visas līgas līdere ir “Penguins” komanda, kas 49 mačos tikusi pie 73 punktiem. Ziemeļu divīzijā ar 55 punktiem 47 mačos līdere ir “Crunch”, bet Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” ar 54 punktiem 40 spēlēs atrodama Klusā okeāna divīzijas pirmajā pozīcijā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas U20 hokeja izlase
09/08/2022 09:03

Hokeja līdzjutēji sarosās – Latvijas U20 izlase aizvadīs pirmo spēli PČ

Latvijas U20 vīriešu hokeja izlase otrdien aizvadīs pirmo maču pasaules junioru čempionātā, tiekoties ar Somiju. A apakšgrupas mačs “Rogers Place” arēnā, kur mājas spēles aizvada Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…