Bļugeram rezultatīva piespēle “Penguins” zaudējumā papildlaikā

18/11/2018 11:04

Aizvadītajā naktī spēle Amerikas hokeja līgā (AHL) aizvadīja trīs latvieši. Ar rezultatīvu piespēli izcēlās Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Skrentonas “Penguins” ar 5:6 papildlaikā piekāpās Šarlotas “Checkers” hokejistiem.

“Penguins” jau pirmajā spēles periodā izvirzījās vadībā ar 3:1, bet nākamajās divas trešdaļās “Checkers” divus vārtus izdevās atgūt. Mačs turpinājās papildlaikā, kur veiksmīgāk nospēlēja Šarlotas hokejisti.

Bļugers rezultatīvi piespēlēja Tomasam Di Pauli, kurš guva komandas ceturtos vārtus spēlē. Latvietis izdarīja arī vienu metienu pa vārtiem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šajā sezonā Bļugers nospēlējis 17 mačus, kuru laikā guvis piecus vārtus un sešas rezultatīvas piespēles.

Zaudējumu aizvadītajā naktī piedzīvoja arī Rūdolfa Balcera pārstāvētā Belevillas “Senators”, kas ar 1:2 atzina Bridžportas “Sound Tigers” pārākumu.

Balcers trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, taču ar rezultativitāti neizcēlās. Latvietis spēli noslēdz ar neitrālu lietderības koeficientu.

Balcers 17 spēļu laikā šosezon AHL guvis piecus vārtus un sešas reizes rezultatīvi piespēlējis.

Tāpat neveiksmi piedzīvoja Ņikita Jevpalova pārstāvētā Lavalas “Rockets”, kas ar 4:6 piekāpās Sirakūzas “Crunch” komandai.

Latvietis metienus pa vārtiem neizdarīja, bet nopelnīja divus minūšu noraidījumu par turēšanu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jevpalovs šajā sezonā 17 mačos guvis divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli.