Jevpalovam gūti vārti, Bļugeram rezultatīva piespēle AHL spēlēs (VIDEO)

04/11/2018 08:59

Amerikas hokeja līgā (AHL) kārtējo maču aizvadīja latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”, kas ar rezultātu 2:3 piekāpās Hārtfordas “Wolf Pack” priekšā.

Visi vārti tika gūti spēles pirmajos divos periodos, “Wolf Pack” sākumā iegūstot 1:0, bet vēlāk 3:1 vadību, ko Ņujorkas “Rangers” fārmklubam izdevās noturēt līdz pat mača beigām.

Bļugers uz ledus pavadītajā laikā izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas otrajā vārtu guvumā, kā arī lietderības koeficientu +1.

Kopumā latvietis šosezon deviņās “Penguins” sastāvā aizvadītajās spēlēs guvis sešus rezultativitātes punktus – četrus vārtus un divas rezultatīvas piespēles.

Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” desmit spēlēs izdevies iekrāt 13 punktus, kas komandai dod piekto pozīciju AHL Austrumu konferencē.

Nākamo maču Bļugera vienība aizvadīs jau šovakar plkst. 22:00 pēc Latvijas laika, kad pingvīni viesosies pie Bridžportas “Sound Tigers”.

Tikmēr vakar vakarā sekmīgu spēli aizvadīja Ņikita Jevpalovs, kurš ar gūtiem vārtiem palīdzēja Lavālas “Rocket” ar 2:1 uzveikt Jūtikas “Comets”.

Latvieša otrie vārti sezonā “Rocket” komandai ļāva pārtraukt sešu zaudējumu sēriju. Jevpalova rēķinā vakar arī lietderības koeficients +1, četri metieni pa vārtiem un divas soda minūtes.