Bļugeram rezultatīvs sniegums atgriešanās spēlē “Penguins” sastāvā (VIDEO)

12/04/2021 07:39
Teodors Bļugers

Latviešu hokejists Teodors Bļugers kopā ar Pitsburgas “Penguins” klubu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 5:2 uzvarēja Ņūdžersijas “Devils”. Bļugers atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Latvietis uz ledus pavadīja 13 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā izdarīja rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 43% iemetienus, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Bļugers rezultatīvi asistēja “Penguins” pirmajā vārtu guvumā, kad precīzs bija Koltons Sīviors, kurš pirmajās sešās pirmā perioda minūtes guva divus vārtus, bet trešdaļas izskaņā vienus vārtus “Devils” vienībai atguva Mailzs Vuds. Otrā periodā beigās divu vārtu pārsvaru “Penguins” atjaunoja Džeiks Gencels.

Gencels divus golus iemeta arī noslēdzošajās 20 minūtēs, dueli noslēdzot ar “hat-trick”, bet Pernels Karls Subans iemeta Ņūdžersijas komandas otro vārtus, ar ko bija par maz, lai atspēlētos. Bļugeram šis bija pirmai mačs kopš 15. marta.

Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs 16. aprīlī, kad plkst. 2:00 pēc Latvijas laika būs jāspēkojas ar Filadelfijas “Flyers” hokejistiem.