Bļugeram spoža nakts un uzvara AHL mačā (VIDEO)

10/12/2018 08:50

Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers svētdien guva vienus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā, kaldinādams Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komandas uzvaru.

“Penguins” viesos ar rezultātu 5:4 (0:2, 3:0, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Hēršijas “Bears” komandu, kuras pieteikumā kārtējo reizi nebija aizsarga Kristofera Binduļa.

Vilksbāres/Skrentonas komanda mača gaitā nonāca iedzinējos ar 1:4, bet tad otrā perioda 17.minūtē Bļugers vienus vārtus atguva. Latviešu uzbrucējs asistēja arī abos nākamajos divos vārtos, kas tika gūti otrā un trešā perioda pēdējās minūtēs, palīdzēdams komandai atspēlēties. Viņš šajā mačā noklaudzināja arī vārtu konstrukciju.

Pēcspēles metienu sērijā Bļugers savu “bullīti” nerealizēja, taču tas netraucēja komandai izcīnīt uzvaru.

Bļugers šajā mačā trīs reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Par savu sniegumu viņš tika atalgots ar otrās zvaigznes godu.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 26 spēlēs guvis astoņus vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles, iekrādams pozitīvu lietderības koeficientu +7.

Tikmēr zaudējumu svētdien cieta uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Belevilas “Senators”, kas izbraukumā ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Toronto “Marlies” vienībai.

Balcers pa pretinieku cietoksni nemeta un bija laukumā vienīgajos zaudētajos vārtos, tādējādi tikdams pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Latviešu uzbrucējs šosezon 26 spēlēs guvis desmit vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles, iekrādams negatīvu lietderību -2.

Atlantijas divīzijas kopvērtējumā piektajā vietā ar 28 punktiem 26 spēlēs atrodas Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”, kur astotā ar 24 punktiem 26 mačos ir Hēršijas “Bears”.

Savukārt Ziemeļu divīzijas otrajā vietā ar 29 punktiem 25 cīņās atrodas vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters”, kamēr ceturtā ar 26 punktiem 26 dueļos ir Belevilas “Senators”, bet astotā ar 21 punktu 26 mačos ir uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Lavālas “Rocket”.