Bļugeram trīs spēka paņēmieni, pārtrūkst “Penguins” triju uzvaru sērija

11/12/2019 08:08

Naktī uz trešdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā maču aizvadīja latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers un viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda.

“Penguins” savā laukumā ar 1:4 (1:0, 0:3, 0:1) piekāpās Monreālas “Canadiens” hokejistiem, kuri svinēja otro uzvaru pēc kārtas. Tikmēr Pitsburgas klubam pārtrūka triju uzvaru sērija.

Bļugers šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izcēlās ar trim spēka paņēmieniem, vienu bloķētu metienu, trim pārtvertām ripām un uzvarētiem 67% iemetienu. Tāpat latvietis uzspēlēja ari 25 sekundes skaitliskajā mazākumā.

Pirmajā periodā mačā rezultātu atklāja mājinieku rezultatīvākais spēlētājs Džeiks Gencels, kuram asistēja Braiens Rasts un Jevgēņijs Malkins. Otrajā trešdaļā viesi guva trīs vārtus septiņu minūšu laikā – precīzi bija Tomašs Tatārs, Džoels Armija un Šī Vēbers. Punktu mačam pielika Brendons Galahers, kurš minūti un 39 sekundes pirms pamatlaika beigām raidīja ripu tukšos vārtos.

“Penguins” nākamo maču aizvadīs savā laukumā, kad uzņems latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāveto Kolumbusas “Blue Jackets” komandu.

Dalasas “Stars” – Ņūdžersijas “Devils” 2:0 (2:0, 0:0, 0:0);

Minesotas “Wild” – Anaheimas “Ducks” 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:2) – pēcspēles metienu sērijā;

Nešvilas “Predators” – Sanhosē “Sharks” 3:1 (0:0, 0:0, 3:1);

Vinipegas “Jets” – Detroitas “Red Wings” 5:1 (1:0, 3:1, 1:0);

Bufalo “Sabres” – Sentluisas “Blues” 5:2 (1:1, 1:0, 3:1);

Floridas “Panthers” – Tampabejas “Lightning” 1:2 (0:1, 0:1, 1:0);

Pitsburgas “Penguins” – Monreālas “Canadiens” 1:4 (1:0, 0:3, 0:1).