Bļugeram un Girgensonam negatīvs lietderības koeficients komandu uzvarās (VIDEO)

24/11/2022 07:34
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēles aizvadīja gan Teodors Bļugers, gan Zemgus Girgensons. Bļugers un “Penguins” ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Kalgari “Flames”, svinot ceturto panākumu pēc kārtas.

Bļugers šoreiz uz ledus pavadīja 12 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja piecos no septiņiem iemetieniem, kā arī iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1. Pamatlaikā “Penguins” rindās izcēlās Jans Ruta, bet izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Jevgēņijs Malkins. Tikmēr “Flames” labā vārtus guva Dilons Dubē.

Citā mačā Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 6:2 pārliecinoši apspēlēja Sentluisas “Blues”. Girgensons laukumā bija 12 minūtes un 24 sekundes, atzīmējoties ar vienu metienu pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem, kā arī negatīvu +/- rādītāju -1.

Pa diviem vārtiem šajā duelī sameta “Sabres” uzbrucēji Džefs Skiners un Džeks Kvins, bet pa reizei precīzi bija Dilans Kozens un zviedrs Viktors Olofsons. Zaudētājiem ripu “Sabres” vārtos spēja raidīt Pāvels Bučņevičs un Breidens Šenns.