Bļugeram un Jevpalovam spožs sniegums AHL, vārti arī Balceram (VIDEO)

30/12/2018 08:11

Amerikas Hokeja līgā (AHL) šonakt lieliskas spēles aizvadīja latviešu uzbrucēji Teodors Bļugers un Ņikita Jevpalovs, kuri abi nopelnīja pa diviem rezultativitātes punktiem. Tāpat ar gūtiem vārtiem izcēlās arī Rūdolfs Balcers.

Teodoram Bļugeram izceļoties ar diviem vārtu guvumiem, Vilksbāres/Skrentonas ”Penguins” viesos ar 7:3 sagrāva Leihaiveli ”Phantoms” un pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Bļugers nedaudz vairāk nekā piecas minūtes līdz otrā perioda beigām realizēja skaitlisko vairākumu un panāca ”Penguins” divu vārtu pārsvaru (3:1), bet pēdējās trešdaļas vidū viņš bija precīzs vienādos sastāvos (5:1).

Latvijas izlases uzbrucējs tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni. Viņš izdarīja tikai divus metienus pa pretinieku vārtiem, taču abi no tiem sasniedza mērķi, un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 35 spēlēs Bļugers sakrājis 25 (13+12) punktus.

Ar diviem rezultativitātes punktiem (1+1) atzīmējās arī Ņikita Jevpalovs, kura pārstāvētā Lavālas ”Rocket” mājās ar 4:5 papildlaikā atzina Šarlotas ”Checkers” pārākumu un cieta trešo neveiksmi pēdējos četros mačos.

Jevpalovs nepilnas sešas minūtes līdz pirmā perioda beigām atklāja mača rezultātu (1:0), bet nedaudz vairāk nekā trīs minūtes pirms pamatlaika noslēguma asistēja ”Rocket” ceturtajā vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem izcīnīt punktu.

Latviešu uzbrucējs ar savu sniegumu izpelnījās spēles trešās zvaigznes godu. Viņš piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Līdz šim aizvadītajos 33 mačos Jevpalovs nopelnījis 11 (7+4) punktus.

Tāpat ar gūtiem vārtiem izcēlās Rūdolfs Balcers, kurš palīdzēja Belevillas ”Senators” jau 44. sekundē izvirzīties vadībā pret Binghemtonas ”Devils” un izcīnīt trešo panākumu pēc kārtas (3:2).

Balcers izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 35 spēlēs Latvijas izlases uzbrucējs atzīmējies ar 26 (14+12) punktiem.

Tikmēr Klīvlendas ”Monsters” bez savainotā Matīsa Kivlenieka viesos ar 3:4 bullīšos piekāpās Grandrepidsas ”Griffins” un cieta otro neveiksmi pēdējos trīs mačos.

Kivlenieks šosezon devies laukumā vien 10 spēlēs, atvairot tikai 88,8% sāncenšu metienu un vidēji ielaižot 3.31 ripu.