Bļugeram un “Penguins” bezcerīgs zaudējums (VIDEO)

21/02/2020 08:01

Nacionālā hokejā līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” nespēja gūt vārtus spēlē pret Toronto “Maple Leafs”.

“Penguins” viesos ar 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) zaudēja “Maple Leafs”.

Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un 27 sekundes, no kurām divas minūtes un 46 sekundes nospēlētas mazākumā. Viņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi pazaudēja ripu, uzvarēja vienā no sešiem iemetieniem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējam aprāvās trīs rezultatīvo spēļu sērija, kuras laikā viņš atzīmējās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Abas komandas iepriekšējo reizi tikās pirms divām dienām Pitsburgā, kur ar 5:2 pārāki bija mājinieki. Bļugers šajā duelī izcēlās ar gūtiem vārtiem.

“Maple Leafs” komandā Džeiks Mazins iemeta vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet Džons Tavaress iekrāja 0+2. Frederiks Andersens tvēra visus 24 Pitsburgas vienības izdarītos metienus.

“Penguins” ar 80 punktiem 59 mačos ieņem trešo vietu Austrumu konferencē, bet tikpat punktu ir arī Vašingtonas “Capitals”, kas aizvadījusi par vienu cīņu vairāk. “Blue Jackets” ar 73 punktiem 62 spēlēs atrodama sestajā pozīcijā.