Bļugeram vārti komandas zaudējumā AHL; Kivleniekam otrā uzvara (VIDEO)

28/10/2018 09:42
Teodors Bļugers, Sportazinas.com

Aizvadītajā naktī trešo vārtus Amerikas hokeja līgas (AHL) sezonā guva Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Skrentonas “Penguins” ar 3:4 papildlaikā piekāpās Hēršijas “Bears” vienībai.

Bļugers guva komandas otro vārtus, tobrīd izvirzot vienību vadībā ar 2:1. “Penguins” hokejisti bija vadībā vairākas reizes, tomēr “Bears” vienība vienmēr spēja atspēlēties. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 3:3. Tāpat papildlaikā vārti netika gūti un uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kur veiksmīgāki izrādījās “Bears” hokejisti.

Bļugers kopā četras reizes meta pa vārtiem un reizi bija precīzs. Maču viņš noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šajā sezonā latvietis astoņās spēlēs guvis trīs vārtus. Kristofers Bindulis uzvarētāju rindās nebija pieteikts mačam.

Tikmēr Matīss Kivlenieks atvairīja 24 no 25 pretinieku metieniem, kaldinot Klīvlendas “Monsters” uzvaru pār Rokfordas “IceHogs” – 2:1. Latvietim šī bija otrā spēle šajā sezonā, kā arī otrā uzvara. Kivlenieks 120 minūtēs ielaidis tikai vienu ripu, atvairot 98,2% pretinieku metienus.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Belevilas “Senators” savā laukumā ar 1:3 piekāpās Grandrepidsas “Griffins” komanda. Balcers šoreiz spēles protokolā palika bez ierakstiem.

Tikmēr Ņikita Jevpalovs nopelnīja divas soda minūtes, kā arī negatīvu lietderības koeficientu (-2) viņa pārstāvētās Lavalas “Rocket” vienības zaudējumā Ročesteras “Americans”.