Bļugeram viens no mazākajiem spēles laikiem “Golden Knights” panākumā (VIDEO)

26/03/2023 08:39
Vegasas Golden Knights

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” papildlaikā ar 4:3 apspēlēja Edmontonas “Oilers”.

Jau 61. sekundē rezultātu atklāja Džeks Aikels. Izlīdzinājumu panāca Zaks Haimens, taču vēl līdz pirmajam pārtraukumam Pāvels Dorofejevs panāca 2:1. Otrajā periodā precīzs bija Leons Draizaitls, rezultātam pēc 40 minūtēm esot 2:2. Trešajā trešdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet papildlaikā punktu pielika Nikolass Rojs.

Bļugers laukumā pavadīja 11 minūtes un 29 sekundes, kas ir trešais mazākais spēles laiks starp uzbrucējiem un viņa otrs mazākais kopš pievienošanās “Golden Knights”. Uzbrucējs izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu.

Izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas, Vegasa ar 46 uzvarām 73 spēlēs ieņem pirmo pozīciju Klusā okeāna divīzijā. Nākamais mačs komandai paredzēts naktī uz 29. martu plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret to pašu pretinieku.