Bļugers agrajā mačā dosies cīņā pret Ovečkinu un “Capitals”

14/02/2021 14:40
Teodors Bļugers

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) plkst. 22:00 pēc Latvijas laika Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” (6-6) tiksies ar Vašingtonas “Capitals” (9-3).

Iepriekšējā mačā “Penguins” “bullīšos” izcīnīja uzvaru pret Ņujorkas “Islanders” ar 4:3. Bļugers laukumā pavadīja 15 minūtes un 51 sekundi, no kurām 39 sekundes nospēlētas mazākumā. Uzbrucējs rezultatīvi piespēlēja otrā perioda astotajā minūtē otro vārtu guvumā rezultatīvi piespēlēja Zekam Astonam-Rīsam, kurš šosezon aizvadīja pirmo maču. Tāpat Bļugers reizi meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja divus no septiņiem iemetieniem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficienetu +1.

Latvietis šosezon 12 spēlēs sakrājis septiņus (2+5) punktus, bet uzbrukuma līderi ir Sidnijs Krosbijs un Braiens Rasts. Krosbijs ticis pie četriem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, bet Rasts atzīmējies ar trim vārtiem un septiņām piespēlēm.

Tikmēr “Capitals” sastāvā labākais ir Niklass Bekstrems ar 17 (6+11) rezultativitātes punktiem. Savukārt pa 12 punktiem ieguvuši Toms Vilsons un Aleksandrs Ovečkins, abiem atzīmējoties ar pieciem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Šī jau būs trešā abu komandu tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā ar 4:3 pēcspēles metienos pārāki bija “Penguins” hokejisti, tāpat arī otrajā cīņā Pitsburgas vienība uzvarēja pagarinājumā ar 5:4.