Bļugers aizstāv komandas biedru un izkaujas, “Penguins” pārtrauc divu zaudējumu sēriju

11/10/2019 08:04

Latvijas izlases hokejists Teodors Bļugers aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izvicināja dūres ar AnaheimasDucks” spēlētāju Korbinianu Holceru.

Bļugera pārstāvētā “Penguins” savā laukumā izcīnīja uzvar ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pār “Ducks” un pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Ducks” aizsargs Holcers rupji iegrūda apmalē mājinieku uzbrucēju Ādamu Džonsonu. Bļugers nekavējoties metās aizstāvēt komandas biedru un izkāvās ar vācu aizsargu, par ko saņēma 17 minūšu noraidījumu – divas minūtes par asumu uzsākšanu, piecas minūtes par kautiņu un 10 minūšu disciplinārsods.

Otrā perioda trešajā minūtē mājinieku spīdeklis Sidnijs Krosbijs skaitliskajā vairākumā vārtu priekšā pielaboja Krisa Letanga metienu un izvirzīja vadībā mājiniekus. 30 sekundes vēlāk Ondrejs Kase pēc Nika Ričijas piespēles vārtu priekšā izlīdzināja rezultātu, bet noslēdzošajā spēles nogrieznī pēc Krosbija piespēles Džeiks Gincels guva uzvaru nesošos vārtus.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā izcēlās diviem spēka paņēmieniem, kā arī 17 soda minūtēm. Tāpat latvietis uzspēlēja deviņas sekundes skaitliskajā vairākumā un 53 sekundes mazākumā.

Latviešu uzbrucējs līdz šim trijos aizvadītajos regulārā turnīra mačos izcēlies vieniem gūtajiem vārtiem.