Bļugers aizvada fantastisku NHL maču, gūstot divus vārtus (VIDEO)

26/03/2019 06:07

Latviešu hokejists Teodors Bļugers pirmdien guva divus vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, palīdzot viņa pārstāvētajai Pitsburgas “Penguins” komandai ar 5:2 apspēlēt Ņujorkas “Rangers”.

Latvietis tik nosaukts par mača spožāko zvaigzni. Viņš guva komandas ceturtos un piektos vārtus spēles otrajā un trešajā periodā. Šī bija pirmā reize Bļugera karjerā, kad viņš guva divus vārtus NHL spēlē.

Pirmos vārtus viņš guva brīdī, kad “Penguins” spēlēja mazākumā. Zīmīgi, ka arī iepriekšējā duelī pret Dalasas “Stars” (3:2) Bļugers guva punktu mazākumā, jo atdeva rezultatīvu piespēli uzvaras vārtos.

Bļugers laukumā pavadīja 14 minūtes un 42 sekundes, no kurām vienu minūti un 52 sekundes viņš cīnījās mazākumā. Latvietis izpildīja trīs  metienus pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu. Viņš uzvarēja 45% iemetienu un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Uzvarētāju rindās, neskaitot rezultatīvo Bļugeru, vārtus guva arī veterāns Mets Kalens, Niks Bjugstads un Džastins Šulcs.

Savukārt vienīgos precīzos metienus “Rangers” sastāvā izpildīja Brendans Lemjē un Vinni Lietieri, kuri pirmajā periodā panāca 2:0, “Penguins” rezultātu atspēlējot un gūstot panākumu.

Latviešu uzbrucējs līdz šim savā NHL debijas sezonā 23 spēlēs sakrājis desmit punktus, gūstot sešus vārtus un atdodot četras rezultatīvas piespēles.