Bļugers aizvadīs savu pirmo spēli čempionātā; par Džeriņu skaidrība vēl nav

10/05/2018 11:31
Nokopēts
Teodors Bluģers un Gints Meija, www.sportazinas.com

Jau vēstīts, ka šodien Latvijas hokeja izlase čempionāta ceturtajā spēlē tiksies ar ASV valstsvienību, pret kuru pēdējās divās tikšanās reizēs latviešiem klājās gana veiksmīgi. ASV izlase turnīru iesākusi ar trim uzvarām (pret Kanādu, Dāniju un Vāciju), divas pēdējās spēles ir noslēgušās ar sausiem panākumiem. Spēles sākums plkst. 17:15.

Latvijas radio žurnālists Mārtiņš Kļavenieks sociālajā vietnē Twitter vēsta, ka šodien savu pirmo spēli šā gada čempionātā aizvadīs Teodors Bļugers, kurš izlasei pievienojies vakar vakarā.

Tāpat vēstīts, ka mačā pret Dienvidkoreju savainojumus guva divi latvieši – Mārtiņš Karsums un Andris Džeriņš. Diemžēl, Karsumam čempionāts, vaiga kaula lūzuma dēļ, ir beidzies. Taču joprojām nav skaidrs, vai gaidāmajā mačā izlasei varēs palīdzēt Džeriņš.

Kļavenieks, sarunā ar vienu no izlases treneriem Edgaru Masaļkski, noskaidrojis, ka gaidāmajā mačā vārtos stāsies Elvis Merzļikins. Tomēr turnīra laikā vēl vismaz viena iespēja tiks dota arī Kristeram Gudļevskim.

Pēdējās divās tikšanās reizēs pasaules čempionātā Latvijas un ASV komandas katra dala pa vienai uzvarai. 2014. gadā Minskā Latvijas izlase pārspēja amerikāņus ar rezultātu 6:5. Pēdējā čempionātā Latvijas hokejisti otrā perioda vidū bija vadībā pret ASV hokejistiem ar 3:1, bet mača turpinājumā pārsvaru izsēja un zaudēja ar 3:5. Toreiz ar vienīgajiem vārtiem čempionātā izcēlās Teodors Bļugers, kurš šovakar jau palīdzēs Latvijas valstsvienībai

 

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām