Bļugers aktīvs pretinieku zonā, “Penguins” zaudē “Oilers”

02/11/2019 21:49

Latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas “Penguins” papildlaikā zaudēja Edmontonas “Oilers” ar 1:2.

Pirmie vārti šajā mačā tika gūti otrajā trešdaļā. “Oilers” uzvarēja iemetienu Pitsburgas zonā, ripa nonāca pie Kolbija Keiva, kurš izlauzās pie “Penguins”” vārtiem un tuvcīņā apspēlēja Metu Mareju. Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca “Penguins” hokejists Braiens Dumolins, kurš atzīmējās mazākumā.

Pēc 60 minūtēm rezultāts bija 1:1 un spēle turpinājās papildlaikā. Tā trešajā minūtē savus 13 vārtus šosezon guva “Oilers” uzbrucējs Leons Draizaitls, kurš arī atnesa uzvaru savai komandai. Edmontonai panākumam pietika ar 27 metieniem, kamēr pingvinu hokejisti izdarīja 53 metienus. Pirmo spēli pēc gandrīz mēneša pauzes aizvadīja viens no “Penguins” līderiem Jevgēņijs Malkins, kurš sešas reizes meta pa “Oilers” vārtiem.

Aktīvs pretinieku vārtu apdraudēšanā bija arī Bļugers, kurš sev atvēlētajās 14:57 minūtēs izdarīja sešus metienus. Latvietis maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Šosezon Bļugers aizvadījis 14 spēles, kurās guvis divus vārtus un atdevis trīs piespēles. Tagad viņa lietderības koeficients ir -2. Pitsburga piedzīvoja sesto zaudējumu šosezon, 14 mačos “Penguins” vienība izcīnījusi astoņus panākumus.

Naktī uz 3. novembri mačus aizvadīs vēl divas Latvijas hokejistu pārstāvētās NHL komandas. Uzbrucēja Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” paredzēta spēle pret Ņujorkas “Islanders”, bet vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” mačā pret Kalgari “Flames” centīsies pārtraukt trīs zaudējumu sēriju. Abas vienības laukumā dosies plkst. 1:00 pēc Latvijas laika.