Bļugers aktīvs spēka spēlē, “Penguins” “sausais” zaudējums

06/02/2019 04:44

Sāpīgu sakāvi Nacionālajā hokeja līgā (NHL) piedzīvojusi Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, kas ar rezultātu 0:4 atzina Karolīnas “Hurricanes” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs spēlēja ceturtajā maiņā, laukumā pavadot 9:49 minūtes, kuru laikā izdevās izdarīt vienu metienu pa vārtiem, veikt četrus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīt negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirmos, kā arī spēles uzvaras vārtus pirmā perioda pēdējā minūtē viesu labā guva Džordans Martinūks, kamēr 2:0 otrajā trešdaļā panāca Brets Peske. Mača noslēgumā Maikls Ferlands un līgas debitants Andrejs Svečņikovs ar precīziem raidījumiem uzstādīja mača gala rezultātu – 4:0.

Līdz ar to “Penguins” ar 53 spēlēs iegūtiem 62 punktiem noslīdējusi uz septīto pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamo spēli pingvīni aizvadīs naktī uz 8. februāri, Sanraizā viesojoties pie vietējās “Panthers” vienības.

24 gadus vecajam Bļugeram šī bija viņa ceturtā spēle NHL karjerā. Līdz šim uzbrucējs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Pārstāvot Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandu Viksbāres/Skrentonas “Penguins”, šosezon AHL Bļugers guvis 39 (21+18) punktus.