Bļugers aktīvs spēka spēlē, “Penguins” zaudē papildlaikā (VIDEO)

30/11/2022 07:38
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 2:3 papildlaikā atzina Karolīnas “Hurricanes” pārākumu, ciešot otro neveiksmi pēc kārtas.

Bļugers laukumā pavadīja 11 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā izcēlās ar trīs spēka paņēmieniem, diviem bloķētiem metieniem, 45% uzvarētiem iemetieniem, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirmā perioda ievadā “Penguins” vadībā izvirzīja komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs, bet trešdaļas turpinājumā abām komandām vārtus gūt vairs neizdevās. Otrajā periodā divus vārtus spēja iemest “Hurricanes”, kad atzīmējās Martins Nečass un Andrejs Svečņikovs, pirmās 20 minūtes noslēdzot savā labā ar 2:1.

Tikmēr 58 sekundes pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca Džeiks Gencels, kas nozīmēja, ka šī mača uzvarētāju būs jānoskaidro pagarinājumā. Pēc papildlaikā nospēlētām divām minūtēm un 20 sekundēm Karolīnas komandas panākumu ar precīzu metienu atnesa Brets Peske.