Bļugers ar divām rezultatīvām piespēlēm kaldina “Penguins” uzvaru, Kivlenieku nomaina

30/12/2017 09:27

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgā (AHL) ar mainīgām sekmēm spēles aizvadīja latviešu pārstāvētie klubi, veiksmīgāko spēli aizvadot Teodoram Bļugeram, kurš ar divām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Vilkšēras/Skratonas “Penguins” savā laukumā izcīnīt uzvaru.

Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā “Penguins” savā laukumā ar 5:1 (1:1,2:0,2:0) uzveica Hārtfordas “Wolf Pack” vienību. Bļugers rezultatīvi piespēlēja komandas ceturtajos un piektajos vārtu guvumos, pirmajā gadījumā asistējot, kad komanda spēlēja skaitliskajā mazākumā, bet otrajā – kad vārti tika gūti tukšos “Wolf Pack” vārtos. Uzbrucējs šajā spēlē izcēlās ar četriem metieniem pa pretinieku vārtiem, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu (+2). Sezonas 30 spēlēs Bļugers guvis deviņus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles, kā arī astoņas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu (+6).

Neveiksmīgu spēli aizvadījis vārtsargs Matīss Kivlenieks, kurš Klīvlendas “Monsters” spēlē pret Grendrapidas “Griffins” piedzīvoja zaudējumu ar 2:5 (2:1,0:3,0:1). Vārtsargs spēli iesāka dodoties laukumā, tomēr pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem tika nomainīts. Kivlenieks šajā spēlē atvairīja astoņus no vienpadsmit “Griffins” spēlētāju mestajiem metieniem. Savā pirmajā profesionālajā sezonā Kivlenieks līdz šim aizvadījis 15 spēles, kuru laikā vidēji ielaidis 3,26 vārtus, atvairot 88% pretinieku mestos metienus.

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Toronto “Marlies” savā laukumā ar 0:2 (0:1,0:0,0:1) piekāpās Ročesteras “Americans” hokejistiem, tomēr Dzierkals tika atstāts ārpus “Marlies” spēles pieteikuma. Latviešu uzbrucējs šajā sezonā AHL aizvadījis četras spēles, kuru laikā izcēlies ar divām soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu (-4), bet Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL) Dzierkals aizvadījis 15 spēles, kuru laikā guvis sešus vārtus, atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis 20 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu (-2).

Tikmēr ECHL zaudējumu piedzīvoja aizsargs Kristofers Bindulis, kura pārstāvētā Dienvidkarolīnas “Stingrays” ar 2:4 (0:0,1:4,1:0) izbraukumā zaudēja Atlantas “Gladiators” hokejistiem. Bindulim šajā spēlē divi metieni pa pretinieku vārtiem un neitrāls lietderības koeficients, bet sezonas laikā 22 gadus vecais aizsargs piedalījies 14 ECHL spēlēs, kuru laikā guvis divus vārtus, atdevis sešas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu (-2).