Bļugers ar lielisku metienu gūst savus otros vārtus NHL (VIDEO)

03/02/2019 03:09

Ar otro vārtu guvumu savā neilgajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) karjerā izcēlies latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, bet viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 2:3 (2:1, 0:2, 0:0) piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Bļugers savā trešajā NHL spēlē uz ledus pavadīja 9:08 minūtes (1:22 mazākumā), šajā laikā tiekot pie sava otrā vārtu guvuma pēc kārtas, kā arī izpildot divus raidījumus pa pretinieku cietoksni un cīņu noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Atgādinām, ka Teodors ar precīzu metienu izcēlās arī vakarnakt, kad uzvarā (5:3) pār Otavas “Senators” latvietim izdevās gūt debijas vārtus NHL.

Spēles rezultātu 11. minūtes ievadā vairākumā atklāja Sidnijs Krosbijs, kamēr Bļugers ar lielisku plaukstas metienu savu vārdu teica 14. minūtē, panākot 2:0 “Penguins” labā.

Trešdaļas izskaņā gan “Maple Leafs” vienus vārtus atguva, precīzam raidījumam padodoties Ostonam Metjūzam – 1:2.

Mājinieki atspēlēšanos turpināja otrajā periodā, vispirms 2:2 panākot Trevisam Dermotam, bet trešdaļas beigu daļā jau vadībā “Maple Leafs” izvirzīja Zaks Haimens (3:2). Kā vēlāk izrādījās, tie bija uzvaru nesošie vārti, jo atlikušajā spēlēs daļā rezultāts vairs nemainījās, Toronto gūstot panākumu visā mačā.

Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs naktī uz 6. februāri savā laukumā pret Karolīnas “Hurricanes”.

Jau ziņots, ka Bļugers izsaukumu uz NHL saņēma otrdien. 24 gadus vecais hokejists šosezon uz NHL tika izsaukts pirmo reizi. Latvietis gan izsaukumu saņēma arī pagājušajā sezonā, tomēr debiju planētas spēcīgākajā līgā viņš vēl līdz šim nebija piedzīvojis.

Pēc tam, kad Bļugers tika izsaukts, sociālajā tīklā “Twitter” komandas līdzjutēji pauda prieku par šādu soli, galvenokārt rakstot, ka tas noticis ļoti vēlu, jo pēc viņu domām hokejistam NHL bija jābūt jau iepriekš.

Pārstāvot Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandu Viksbāres/Skrentonas “Penguins”, šosezon AHL Bļugers guvis 39 (21+18) punktus. Viņš ir rezultatīvākais spēlētājs savā komandā, kā arī 15. rezultatīvākais visā AHL.