Bļugers atgriežas ar rezultatīvu sniegumu, “Penguins” svin devīto uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

06/01/2022 06:57
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 5:3 pārspēja Sentluisas “Blues”.

Pēc divām trešdaļām pingvīni bija iedzinējos ar 2:3, tomēr noslēdzošajās 20 minūtēs pretinieku vārtos ielidoja trīs ripas, Pitsburgas vienībai svinot devīto uzvaru pēc kārtas. Ar trīs (2+1) punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Braiens Rasts, 1+1 Evanam Rodrigesam un Sidnijam Krosbijam. Pretinieku komandā divi (1+1) punkti Breidenam Šenam.

Bļugeram tas bija pirmais mačs pēc izņemšanas no Covid-19 protokola. Viņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 43 sekundes, no kurām 13 sekundes vairākumā un 38 sekundes – mazākumā. Latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmies, savu punktu kontu papildinot ar rezultatīvu piespēli. Tagad uzbrucējam ir 13 (7+6) punkti 31 spēlē.

Ar 43 punktiem 32 spēlēs “Penguins” ieņem ceturto vietu Metropolitēna divīzijā. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 7. janvāri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers”.