Bļugers atkal rezultatīvs, iekrājot lielāko spēles laiku starp uzbrucējiem (VIDEO)

12/03/2023 06:56
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Vegasas “Golden Knights” ar rezultātu 4:0 pārliecinoši apspēlēja Karolīnas “Hurricanes”, pārtraucot pretinieku četru uzvaru sēriju.

Bļugers laukumā pavadīja 18 minūtes un 15 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks starp “Golden Knights” uzbrucējiem. To laikā viņam izdevās izcelties ar vienu rezultatīvu piespēli, trīs metieniem pa vārtiem, vienu bloķētu metienu, 64% uzvarētiem iemetieniem, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmajā periodā “Golden Knights” savus vārtus iemeta jau piektajā mača minūtē, kad atzīmējās Džonatans Marčeso. Vēlāk tikai otrās trešdaļā Vegasas vienība spēja pārsvaru palielināt, kad precīzs bija uzbrucējs Railijs Smits.

Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs “Golden Knights” trešos vārtus iemeta Pols Katers, bet minūti un 24 sekundes pirms spēles pamatlaika noslēguma ripu jau tukšos “Hurricanes” vārtos raidīja Brets Hovdens, kuram rezultatīvi asistēja Bļugers.