Bļugers atkal spēlē daudz mazākumā, “Penguins” pārtrūkst uzvaru sērija (VIDEO)

27/11/2022 08:11
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 1:4 piekāpās Toronto “Maple Leafs”, tādējādi pārtraucot piecu uzvaru sēriju.

Bļugers laukumā pavadīja 13 minūtes un 28 sekundes, tostarp nedaudz vairāk kā trīs minūtes skaitliskajā mazākumā. Tāpat latvietis veica divus spēka paņēmienus, uzvarēja 43% iemetienu, kā arī iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1. Zīmīgi, ka ar Bļugeru ierindā “Penguins” šis septiņās spēlēs bija tikai otrais zaudējums, taču abas neveiksmes piedzīvotas tieši pret “Maple Leafs”.

Vienīgais precīzais metiens “Penguins” rindās padevās Rikardam Rakelam, kurš trešajā periodā panāca 1:3. Uzvarētāju rindās Mičels Mārners turpināja savu fantastisko rezultativitātes sēriju, ar punktiem izceļoties jau 16. spēli pēc kārtas – viņš mača rezultātu atklāja jau 40. sekundē. Vārtus Toronto vienībai arī guva Pontuss Helmbergs, Viljams Nīlanders un Ostons Metjūss, kurš sakrāja 1+2 un tika atzīts par mača pirmo zvaigzni,