Bļugers atkārto personīgo NHL rezultativitātes rekordu, “Penguins” ceturtais zaudējums pēc kārtas (VIDEO)

10/04/2022 06:48
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” savā laukumā ar rezultātu 3:6 piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai, sasniedzot četru zaudējumu sēriju.

Bļugers atdeva rezultatīvu piespēli komandas trešajā vārtu guvumā, palīdzot “Penguins” panākt 3:2 pusminūti līdz pirmā perioda beigām. Teodors šonakt guva savu 22. (9+13) rezultativitātes punktu šosezon, atkārtojot savu NHL rezultativitātes rekordu – iepriekš tik pat punktus latvietis bija guvis 2019./2020. un 2020./2021.gada sezonās.

Bļugers šonakt uz ledus pavadīja 13 minūtes un 58 sekundes, no tām četras minūtes un septiņas sekundes mazākumā, kas bija lielākais rādītājs komandā. Šajā laikā uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu (+1).

“Penguins” labā vārtus guva Braiens Rasts, Džefs Kārters un Brians Boils, bet Vašingtonai uzvaru nodrošināja Markuss Johansons, Dmitrijs Orlovs, Aleksandrs Ovečkins, Toms Vilsons, Jevgēnijs Kuznecovs un Martins Fehervari.

Pitsburgas vienība ar 92 punktiem 73 mačos ieņem septīto vietu Austrumu konferencē. Nākamo maču Bļugers un “Penguins” aizvadīs rītvakar, 10.aprīlī, plkst. 23:00 pēc Latvijas laika lūkojot pārtraukt zaudējumu sēriju mājās pret Nešvilas “Predators”.