Bļugers debitē Stenlija kausā, “Penguins” atkal zaudē Ņujorkā (VIDEO)

13/04/2019 06:40

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) debiju Stenlija kausa izcīņā piedzīvoja Teodors Bļugers, taču viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” izbraukumā piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas pret Ņujorkas “Islanders” vienību.

Bļugers laukumā pavadīja 11:41 minūtes, no kurām trešdaļu mazākumā (3:49) un nepilnu minūti arī vairākumā (43 sek.). Viņa kontā divi metieni pa vārtiem, spēka paņēmiens, kā arī neitrāls lietderības koeficients.

Latviešu uzbrucējs spēli uzsāka otrajā virknējumā kopā ar Jevgēņiju Malkinu un Patriku Hornkvistu.

Pirmais periods tika aizvadīts bez vārtu guvumiem, bet gana bagāts ar noraidījumiem – Pitsburgas komandai tādu kopā bija četri (divi Malkinam, divi Džekam Džonsonam), bet mājiniekiem divi.

Otrā perioda 11. minūtē “Penguins” varēja uzgavilēt, jo precīzs pēc Malkina piespēles bija Ēriks Gudbransons. Tiesa, viesu prieki nebija ilgi, jo līdzsvars mačā tika panākts jau mazāk kā pēc trīs minūtēm, kad precīzs bija Entonijs Belavērs.

Noslēdzajā trešdaļā “Islanders” guva divus bezatbildes vārtus, kas ļāva svinēt uzvaru ar 3:1, tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām Ņujorkas komandas izvirzījusies vadībā ar 2:0.

Nākama spēle paredzēta jau 14. aprīlī, Pitsburgā, pašmāju faniem parocīgā laikā – 19:00 pēc Latvijas laika.