Bļugers demonstrē aktīvu spēli, “Penguins” piedzīvo sāpīgu zaudējumu (VIDEO)

13/04/2022 07:15
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:5 pēcspēles metienu sērijā atzina Ņujorkas “Islanders” hokejistu pārākumu.

Bļugers uz ledus pavadīja 15 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienu pa pretinieku vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, divreiz bloķēja pretinieku metienus, uzvarēja 58% iemetienu, kā arī iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pitsburga vadībā izvirzījās jau mača sestajā minūtē, kad precīzs bija Džeiks Gencels. Pirmā perioda turpinājumā “Islanders” spēja gūt trīs vārtus, kad pa reizei vairākumā un mazākumā izcēlās Zeks Parizē, kā arī 38 sekundes pirms trešdaļas beigām ripu “Penguins” vārtos raidīja Džošs Beilijs.

Otrajā periodā golu spēja iemest tikai “Penguins” hokejisti. Savu gūto vārtu kontu papildināja Dantons Heinens un Gencels. Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs komandas apmainījās vārtu guvumiem. “Islanders” sastāvā precīzs metiens padevās Beilijam, bet “Penguins” rindās skaitlisko vairākumu realizēja Džefs Kārters. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, tāpēc uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams aizvadīt pagarinājumu, kurā vārtsargi netika pārspēti. Pēcspēles metienu sērijā “Islanders” uzvaru atnesa Kails Palmieri.