Bļugers demonstrē aktīvu spēli, tomēr nepiedalās nevienā no komandas septiņiem vārtiem (VIDEO)

24/10/2021 07:57
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar 7:1 sagrāva Toronto “Maple Leafs”.

Ja pirmajā periodā nekas neliecināja par briestošo sagrāvi, tam noslēdzoties ar 1:1, tad nākamajās 20 minūtēs Toronto komandas vārtos ielidoja četras ripas, rezultātam kļūstot 5:1. Pitsburga neapstājās arī noslēdzošajā trešdaļā, gūstot vēl divus vārtus. Uzvarētājiem divi goli Drjū O’Konora kontā.

Bļugers laukumā pavadīja 17 minūtes un 45 sekundes, tajā skaitā divas minūtes un 51 sekundi mazākumā. Latvietis izdarīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un uzvarēja 71% no iemetieniem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderību. Šosezon latviešu uzbrucējam divi vārti piecās spēlēs un pozitīva lietderība +2.

Pitsburgai tā bija trešā uzvara piecos mačos. Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs naktī uz 27. oktobri plkst. 2:00, kad savā laukumā uzņems Stenlija kausa ieguvēju Tampabejas “Lightning”. Sezonas pirmajā savstarpējā mačā “Penguins” uzvarēja ar 6:2.