Bļugers gūst pirmo punktu šī gada Stenlija kausa izcīņā, “Penguins” turpina būt pārliecinoši (VIDEO)

10/05/2022 07:10
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 7:2 pārliecinoši uzvarēja Ņujorkas “Rangers”. Ar šo panākumu “Penguins” nonāca soļa attālumā no Stenlija kausa otrās kārtās, izvirzoties vadībā sērijā ar 3-1.

Bļugers uz ledus pavadīja 13 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, izpildīja vienu metienu pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, uzvarēja 83% iemetienu, kā arī maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Spēles trešajā minūtē vadībā izvirzījās “Rangers”, kad precīzs bija Aleksis Lafrenjē, taču perioda vidū skaitlisko vairākumu realizēja “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs. Lieliska otrā trešdaļa padevās Pitsburgas vienībai, kad tā guva piecus vārtus, pretiniekiem ļaujot svinēt tikai vienu vārtu guvumu.

Otrajā periodā izcēlā Maiks Matesons, Džeiks Gencels, Marks Frīdmans, kuram rezultatīvi asistēja Bļugers, Dantons Heinens un Džefs Kārters. Tikmēr Ņujorkas sastāvā savu gūto vārtu kontu papildināja aizsargs Adams Fokss. Pirms noslēdzošajām 20 minūtēm “Rangers” veica vārtsargu maiņu, kad Igora Šestjorkina vietā vārtos stājās Aleksandrs Georgijevs. Arī otrs krievu vārtsargs tika pārspēts, kad septīto golu “Penguins” labā iemeta Jevgēņijs Malkins.