Bļugers gūst pirmos vārtus “Golden Knights” rindās (VIDEO)

15/03/2023 07:03
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers guva savus pirmos vārtus Vegasas “Golden Knights” rindās, palīdzot komandai tikt pie panākuma pār Filadelfijas “Flyers” ar 5:3.

Pēc pirmā perioda Vegasa bija vadībā ar 1:0. Otrajā trešdaļā Ivans Barbaševs dubultoja pārsvaru, tad pretinieku spēlētājs Treviss Senheims panāca 2:1, savukārt perioda vidū Bļugers tika pie Feliksa Sendstrema atvairītās ripas, ieraidot to vārtos. Mača turpinājumā “Golden Knights” panāca 4:!, beigās svinot uzvaru ar 5:3.

Bļugers laukumā pavadīja 13 minūtes un četras sekundes, no tām 23 sekundes mazākumā. Latvietis izdarīja trīs metienus pa vārtiem, viens no kuriem izrādījās precīzs, kā arī bloķēja divus pretinieku metienus. Uzbrucējam tie bija pirmie vārti jaunajā komandā, septiņos mačos viņam četri (1+3) punkti.

Ar 90 punktiem 68 spēlēs “Golden Knights” turpina ieņem pirmo vietu Klusā okeāna divīzijā. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 17. martu plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Kalgari “Flames”.