Bļugers gūst savu piekto punktu NHL karjerā (VIDEO)

11/03/2019 07:46

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers svētdien veica rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, kamēr viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda savā laukumā ar 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) pārspēja Bostonas “Bruins”.

“Bruins” komandai līdz ar to pārtrūkusi sērija, kurā tā 19 mačos pēc kārtas spēja tikt pie punktiem.

Bļugers šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes un 29 sekundes, kas bija viņa ilgākais spēles laiks NHL karjerā. Pa šo laiku viņš veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Jau otrajā minūtē “Penguins” hokejists Niks Bjugstads atklāja spēles rezultātu, bet 14.minūtē Džereds Makans mazākumā to dubultoja, izmantojot lielisku Bļugera piespēli, kas hokejistam ļāva vienatnē izrauties uz vārtiem.

Otrā perioda ievadā “Bruins” komandu pārstāvošais čehs Davids Krejči vienus vārtus atguva, bet 37.minūtē Džeiks Gencels atjaunoja divu vārtu pārsvaru par labu mājiniekiem. Lai arī Džons Mūrs 61 sekundi pirms pamatlaika beigām vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, Bostonas vienībai no zaudējuma pamatlaikā izglābties neizdevās, jo 21 sekundi pirms beigām savus otros vārtus mačā guva Makans.

Bļugers savā NHL debijas sezonā 15 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

“Penguins” ar 83 punktiem 69 spēlēs ir Austrumu konferences sestajā vietā, kamēr “Bruins” ar 93 punktiem 69 mačos ir otrajā pozīcijā.

Nākamo spēli “Bruins” aizvadīs otrdien, kad uzņems Stenlija kausa čempioni Vašingtonas “Capitals”.