Bļugers gūst savus 12. vārtus šajā sezonā (VIDEO)

18/01/2018 09:18

Savus 12.vārtus šajā sezona guva Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē kaldināja sevis pārstāvētās Vilkšēras/Skratonas “Penguins” uzvaru ar 4:1 pār “Phantoms” hokejistiem.

Spēles pirmajā periodā “Phantoms” spēja atklāt cīņas rezultātu, tomēr jau otrajā periodā “pingvīni” atbildēja un guva trīs bezatbildes vārtus. Trešais komandas vārtu guvums Bļugera kontā. Spēles trešajā periodā “Penguins” pievienoja arī ceturtos gūtos vārtus.

Bļugera vārtu guvums no 1:21.

Bļugers bija aktīvs un pa pretinieku vārtiem meta piecas reizes, bet spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā sezonā centra uzbrucējs 37 AHL spēlēs izcēlies ar 12 vārtu guvumiem un 11 rezultatīvām piespēlēm.

Latviešu jaunā uzbrucēja Rudolfa Balcera pārstāvētā Sanhose “Barracuda” aizvadītajā naktī ar 0:2 piekāpās Stoktonas “Heat” vienībai. 20 gadus vecais uzbrucējs pa vārtiem meta vienu reizi, bet spēli noslēda ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pie uzvaras tika citā jaunā latviešu hokejistu Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” komanda. 21 gadu vecais Kivlenieks kaldināja “monstru” uzvaru, atvairot 35 no 38 pretinieku metieniem. Pēcspēles metienu sērijā vārtsargs ielaida vienu “bullīti”, bet tas netraucēja svinēt panākumu.

Savukārt zaudējumu piedzīvoja cita latviešu vārtu vīra Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers”, kas ar 3:4 piekāpās Šarlotes “Chekers”. Gudļevskis atvairīja 16 no 20 sāncenšu izdarītajiem metieniem.