Bļugers iesāk uzbrukumu un palīdz Hornkvistam gūt divus vārtus pret Detroitu (VIDEO)

16/02/2020 22:02

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” svētdienas agrajā mačā ar rezultātu 5:1 apspēlēja Detroitas “Red Wings”, bet ar rezultatīvu sniegumu izcēlās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers.

Bļugers atdeva rezultatīvu piespēli otrajā periodā, kad Patriks Hornkvists guva savus otros vārtus un panāca 5:1 vadību Pitsburgai. Latvietis uzsāka uzbrukumu ar piespēli no savas aizsardzības zonas, bet pēc mirkļa ripa jau bija Brendona Taneva rīcībā, kurš padeva tālāk Hornkvistam un kurš savukārt savu iespēju izgājienā viens pret vienu ar vārtsargu neizšķērdēja.

Bļugeram tas bija 21. punkts šajā sezonā, jo latvietis izcēlies ar astoņiem vārtiem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē laukumā pavadīja 14 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja 44% iemetienu.

Neskaitot divus Hornkvista vārtus, vēl pa vienam precīzam metienam “Penguins” labā izdarīja Sems Lafertijs, Kriss Letangs un Sidnijs Krosbijs. Tikmēr vienīgos vārtus “Red Wings” sastāvā guva Valteri Filpula, kurš jau sestajā minūtē panāca 1:0.

Sākotnēji NHL mājaslapā protokols vēstīja, ka Hornkvistam ir “hat-trick”, taču pēc precizējuma viens no viņa raidījumiem tika ieskaitīts Lafertijam.

Pitsburgai šī bija otrā uzvara pēc kārtas, kamēr “Red Wings” iedzīvojās ceturtajā neveiksmē pēdējos tikpat mačos. Nākamo spēli Bļugers un “Penguins” aizvadīs 19. februārī plkst. 2:00 mājās pret Toronto “Maple Leafs”.